КотлоОптТорг
КотлоОптТорг
Сімферополь, ул. Севастопольская
Фото  1 Підлогові котли . Твердопаливні котли . Defro , Atmos , Galmet , Demrad , Крим . 379252

Підлогові котли . Твердопаливні котли . Defro , Atmos , Galmet , Demrad , Крим .

31500 грн

1000.00

Купити
Код 379252
Постачальник КотлоОптТорг
Сайт постачальника defro.dn.ua
Виробник ATMOS,Viadrus
Одиниця виміру (шт)
Оцінка

Опис

В твердопаливних котлах в якості палива використовують дрова ( дерево ) , буре або кам'яне вугілля , кокс , торф'яні брикети .

Існують як " всеїдні " моделі , які можуть працювати на всіх вищевказаних видах палива , так і працюючі на деяких з них , але мають при цьому більший ККД.

Одним з основних достоїнств більшості твердопаливних котлів є те , що з їх допомогою можна створити повністю автономну систему опалення. Тому чаші такі котли використовуються в районах , де є проблеми з подачею магістрального газу і електрики . Ще два доводи , що говорять на користь твердопаливних котлів

- доступність і невисока вартість палива.

Недолік більшої частини представників котлів цього класу теж очевидний

- необхідності регулярного завантаження палива.

Багато при згадці твердопаливного котла уявляють собі досі абсолютно примітивне пристрій , що не піддається ніякої автоматизації . В наші дні з'явилися досить "розумні " котли, що працюють на твердому паливі .

Значна частина сучасних котлів можуть автоматично підтримувати задану температуру теплоносія (води йди антифризу ) . Це здійснюється наступним чином . На виході з котла встановлений датчик , що відслідковує температуру теплоносія . Цей датчик механічно з'єднаний із заслінкою . У разі якщо температура теплоносія стає вище заданої вами , то заслінка автоматично прикривається і процес горіння сповільнюється . Коли температура знижується , то заслінка відкривається . Варто зауважити , що даний пристрій не вимагає підключення до електричної мережі .

Різновидом твердопаливних котлів є котли з піролізного спалювання деревини ( газогенераторні котли ) . Такі моделі з'явилися відносно недавно. На відміну від традиційних твердопаливних котлів , в газогенераторних котлах горять не тільки самі дрова , але і деревний газ , що виділяється з них під впливом високої температури . Під час такого спалювання не утворюється сажа і залишається мінімальна кількість золи . В котлах з піролізного спалювання деревний газ , що виникає завдяки високій температурі в бункері палива , проходить через спеціальну форсунку і гори ; дуже чистим полум'ям жовтого або навіть майже білого кольору . Котли з піролізного спалювання деревини мають більший ККД (до 85 %) і дозволяють автоматичні регулювати потужність .

До недоліків піролізних котлів можна віднести необхідність електроживлення і більш високу, у порівнянні з традиційними твердопаливними котлами , ціну.

Однак сучасні автоматизовані твердопаливні котельні, що працюють на пелетах і тирсі , здатні досить довго функціонувати в автоматичному режимі , потенційно - всю зиму .

Компанія " Котли -Крим" є авторизованим представником Європейського лідерів з виробництва котельного обладнання Defro , Opop , Atmos і ін .

Залишити коментар

Коментарі, відгуки

Коментарів ще немає. Залишити коментар

Дивіться також

Інші пропозиціїРекламні посилання
Электрический теплый пол

со склада Termopapa

Доставка по всей Украине

099 466-97-26, 068 768-74-10
Нагревательный кабель

в Стяжку

Теплый пол со склада Termopapa

099 466-97-26, 068 768-74-10
Инфракрасная пленка

для теплого пола

со склада Termopapa

099 466-97-26, 068 768-74-10
Отопительное и

теплотехническое оборудование

Приборы КИПиА. Недорого, доставка

(044) 338-98-13, (067) 328-89-13,
Нагревательный мат

под Плитку

Теплый пол со склада Termopapa

099 466-97-26, 068 768-74-10
Тонкий кабель

в Плиточный Клей

Теплый пол со склада Termopapa

099 466-97-26, 068 768-74-10